SVATEBNÍ FOTO

Zachycení jednoho z nejkrásnějších okamžiků v životě. Svatební focení není jen reportáž, je to zachycení vzpomínky na štěstí a lásku, která s Vámi díky fotografiím zůstane po celý život.

TĚHOTENSKÉ FOTO

Krásné období plné očekávání a lásky. I když se třeba necítíme někdy úplně samy sebou, je tohle období něčím jedinečné a uteče tak rychle, že stojí za to si je uchovat aspoň na fotografiích.

NEWBORN

Focení miminek ideálně během prvních 14 dní až tří týdnů po narození. Pohodlí miminka je na prvním místě. Počítá se s přestávkou na přebalení, nakrmení. Klid a pohoda u focení je to nejdůležitější. Na půjčení množství rekvizit, wrapů, košíků, čelenek, čepiček, sukýnek...

DĚTI

Nejkrásnější a nejúžasnější modelky a modelové. Bezprostřední a plní radosti. Od jara do zimy focení venku nebo v ateliéru. K dispozici různé druhy fotopozadí a rekvizity na půjčení.

RODINNÉ FOTO

Focení v přírodě, v ateliéru nebo u Vás doma. S dětmi, sourozenci, rodiči. Rodina je přece jedna z nejcennějších věcí, které máme. Obdarujte své blízké krásným zážitkem a přijďte se společně vyfotit.

PORTRÉT A GLAMOUR

Focení v přirozeném světle nebo s ateliérovými zábleskovými světly tak, aby co nejvíce vynikly Vaše přednosti. Možnost nalíčení profesionální vizážistkou. Individuální přístup je samozřejmostí.

Close Menu