Focení miminek od narození, nejlépe do čtyř týdnů. Někdy je možné fotit i později, zhruba do 2 měsíců, záleží na každém děťátku. Nutné je počítat s tím, že děti, které jsou již větší už nebudou tolik spinkat. Je to ale jedno z nejkrásnějších focení a myslím si, že by v rodinném albu tyto fotky neměly chybět. 

Jak fotografování probíhá​

Nejprve je třeba objednat si termín fotografování. To můžete učinit telefonicky nebo emailem. Protože máte děťátko teprve krátce, je často těžké určit, kdy bude nejklidnější, ale s tím se u tohoto focení počítá. Na fotografování newborn mám vždy vymezeny 2-3 hodiny a je samozřejmostí, že během fotografování děťátko přebalíte nebo nakrmíte. 

Při focení je využíváno nejen topení, ale také přímotop, aby miminku nebyla zima. 

Během focení používám různé wrapy, čepičky, sukýnky, košíky, fotím děti samostatně i s rodiči… Vždy stihneme využít 2-3 různé varianty dekorací, aby Vaše fotky byly pestré a měli jste tak, krásnou vzpomínku na první dny děťátka.

Co si na focení přinést?

Dobré je vzít na focení miminku jeho oblíbenou deku a dudlík. Jednobarevné bodyčko a oblečení pro Vás, barevně sladěné s miminkem pro společné fotky. 

Předání fotografií

Zpracování fotografií obvykle trvá 3-4 týdny. Po této době obdržíte odkaz k webové galerii, ke které máte přístup pouze Vy. Zde najdete nejen veškeré upravené fotografie, ale také máte možnost shlédnout fotografie, které se již do Vašeho balíčku nevešly. Tyto fotografie navíc, jsou jen ve formě náhledu (jsou v nízkém rozlišení a opatřeny vodoznakem). Nabízím Vám tak možnost doobjednat si případně fotografie navíc, aby Vám tak neunikl žádný, pro Vás důležitý snímek. Fotografie k balíčku navíc stojí 100kč. 

Upravené fotografie v plném rozlišení můžete obdržet na CD, prostřednictvím emailu nebo si je nechat nahrát na Váš flash disk, případně si přiobjednat nový (450kč).

SLEVA 10% na tisk fotografií​

Vyberte si formát fotografií a provedení jaké Vám vyhovuje, na tisk fotografií máte k balíčku 10% slevu.

Close Menu