Svatební fotografie jsou krásnou vzpomínkou na Váš svatební den a je pro mě ctí Váš jedinečný a důležitý okamžik v životě zachytit. Aby pro Vás zajištění svatebního focení bylo co nejjednodušší, připravila jsem pro Vás pár základních informací o tom, co vše je pro Vás v rámci focení připraveno a co můžete očekávat.

Předsvatební schůzka

Každý pár, který si objedná svatební fotografování, má možnost domluvit si se mnou osobní schůzku, na které probereme harmonogram Vašeho svatebního dne. Domluvíme si začátek a předpokládaný konec fotografování a hlavně se se mnou můžete podělit o svou představu, kterou máte o průběhu focení a výsledných fotografiích. Individuální přístup je pro mě na prvním místě.

Závazná rezervace

Pro závaznou rezervaci termínu je třeba zaplacení 50% zálohy z ceny balíčku. Po zaplacení zálohy je rezervace termínu závazná pro obě strany.

Focení Rande a předsvatební focení

Chcete si vyzkoušet focení ještě před svatbou? Potřebujete fotografie na svatební oznámení? Nebo jen foto pro radost? Pokud ano, nabízím Vám focení Rande. Fotografování trvá 60 minut a můžete se rozhodnout, zda se budete chtít fotografovat v přírodě, interiéru nebo ateliéru. Z tohoto fotografování obdržíte 15 upravených a retušovaných fotografií v elektronické podobě.

Svatební balíčky

Momentálně nabízím dva balíčky svatebního focení:

Balíček Classic

Tento balíček  zahrnuje fotografování do 8 hodin a kolem 150 upravených fotografií.  Veškeré fotografie retušuji a upravuji ručně. 

Fotografování svatby je jako vyprávění příběhu – zachycení emocí již od příprav nevěsty. Nervozita, štěstí, blízkost rodiny a přátel. Poté obřad – slzy štěstí a dojetí, radost, láska. Tradice, skupinové focení. Fotografování samotného páru, které je pro ně chvilkou, kdy si můžou užít jen společnou blízkost bez svatebčanů. A nakonec hostina – radost, veselí, smích. Společný oběd a rozkrojení dortu. U tohoto balíčku příběh končí většinou prvním novomanželským tancem. Pokud máte zájem o další kapitolu příběhu, nabízím pro Vás:

Balíček Exclusive

Tento balíček zahrnuje 12 hodin fotografování a minimálně 200 fotografií. Stejně jako u předchozího balíčku vše retušované, pečlivě upravené ručně. 

Kromě toho, co již bylo zmíněno u balíčku předchozího, tento balíček zahrnuje také začátek taneční zábavy, fotografování skupinek hostů, dle jejich přání. Pokud má nevěsta se ženichem zájem, je možné zařadit ještě pár fotografií novomanželského páru při západu slunce, nebo při večerním osvětlení. Tyto fotografie mají rozhodně své nezaměnitelné kouzlo. 

Předání fotografií

Zpracování fotografií obvykle trvá 4 – 6 týdnů. Po této době obdržíte odkaz k webové galerii, ke které máte přístup pouze vy. Zde najdete nejen veškeré upravené fotografie, ale také máte možnost shlédnout fotografie, které se již do Vašeho balíčku nevešly. Tyto fotografie navíc, jsou jen ve formě náhledu(jsou v nízkém rozlišení a opatřeny vodoznakem). Nabízím Vám tak možnost doobjednat si případně fotografie navíc, aby Vám tak neunikl žádný, pro Vás důležitý snímek. Fotografie k balíčku navíc stojí 80kč.

V ceně balíčku - fotografie na krásném USB disku v dřevěném provedení i s krabičkou

Upravené fotografie v nejvyšším rozlišení pro tisk obdržíte na krásném dřevěném USB disku v dřevěné krabičce. Na přání si na krabičku můžete také nechat vypálit Vaše iniciály (též v ceně balíčků). 

SLEVA 10% na tisk fotografií

Vyberte si formát fotografií a provedení jaké Vám vyhovuje, na tisk fotografií máte k balíčku 10% slevu.

Close Menu