Každá žena se chce cítit krásně, žensky. Každá chce někdy zažít den, který by byl něčím jedinečný, kdy by se mohla věnovat jen sama sobě a nechala se trochu rozmazlovat a hýčkat. Pro všechny z Vás je určeno tohle focení, které nabízí nejen čas pro sebe, čas kdy se můžete nechat trochu zkrášlit, ale navíc Vám jako vzpomínka zůstanou také krásné fotografie. Tohle fotografování můžete věnovat také jako dárek ve formě dárkového poukazu. 

Jak fotografování probíhá​

Nejprve je třeba objednat si termín fotografování. To můžete učinit telefonicky nebo emailem. 

Během rezervace termínu se domluvíme, zda budete chtít využít služeb šikovné vizážistky a kadeřnice, které Vás na fotografování krásně nalíčí a učešou. 

Fotografování venku

Ano, i glamour focení může probíhat venku, dobu fotografování je ale nutné přizpůsobit světelným podmínkám. Proto je dobré, když se již během objednání termínu domluvíme, zda budete mít zájem o focení někde v přírodě.. Pokud je škaredé počasí, lze fotografování přesunout do ateliéru nebo na jiný termín. 

Fotografování v ateliéru

Výhodou je stálost osvětlení a různá fotopozadí. Také větší míra soukromí, pokud máte zájem fotografovat odvážnější fotografie. 🙂

Předání fotografií

Zpracování fotografií obvykle trvá 3-4 týdny. Po této době obdržíte odkaz k webové galerii, ke které máte přístup pouze vy. Zde najdete nejen veškeré upravené fotografie, ale také máte možnost shlédnout fotografie, které se již do Vašeho balíčku nevešly. Tyto fotografie navíc, jsou jen ve formě náhledu (jsou v nízkém rozlišení a opatřeny vodoznakem). Nabízím Vám tak možnost doobjednat si případně fotografie navíc, aby Vám tak neunikl žádný, pro Vás důležitý snímek. Fotografie k balíčku navíc stojí 100kč. 

Upravené fotografie v plném rozlišení můžete obdržet na CD, prostřednictvím emailu nebo si je nechat nahrát na Váš flash disk, případně si přiobjednat nový (450kč).

SLEVA 10% na tisk fotografií​

Vyberte si formát fotografií a provedení jaké Vám vyhovuje, na tisk fotografií máte k balíčku 10% slevu.

Close Menu