Kontaktní formulář

Kde mě najdete?

 

Jiráskova 110,Rosice 66501 

(Zde není ateliér! Po domluvě lze ateliérové

foto fotografovat na adrese Kostelní 1271)

 

Tel.: +420 724 916 111

Email: zhavlatova(a)zhdesign.cz

 

IČ: 76459802

NEJSEM PLÁTCE DPH!

 

Otevírací doba:

Pouze dle objednání

Něco o mě

 

K fotografování jsem se se dostala vlastně už jako malá, kdy jsem měla možnost pomáhat tatínkovi v temné komoře vyvolávat fotky klasickým způsobem. Chvíle, kdy se na fotopapíře začal objevovat obraz, byla jako kouzlo.. 
V dětství jsem se věnovala ale také jiným věcem, hodně jsem kreslila, malovala, zajímala mě hudba…
Nakonec jsem se rozhodla jít studovat grafický design na Střední škole uměleckých řemesel. Zde jsem se naučila pracovat s grafickými programy, ale také základům kompozice, práce s barvami a různým výtvarným technikám. Při studiu jsem opět narazila na fotografování. Nejprve jsem fotografovala, abych fotky následně mohla použít do svých grafických návrhů, pak jsem začala fotit krajinu, své známé, začalo mě to zajímat čím dál víc. 
Po střední škole, která byla svým způsobem také hodně náročná, jsem potřebovala ještě trochu rozšířit své obzory a protože mě vždy bavila práce s dětmi, šla jsem studovat speciální pedagogiku a výtvarnou výchovu na pedagogickou fakultu. Při škole, jsem si brigádně vydělávala grafikou nebo třeba prací v tiskárně a u toho stále fotila. Od fotografování krajin, jsem se ale čím dál více posouvala k fotografování lidí, známých a hlavně dětí. 

 
 
 
 
Focení dětí jsem si prostě zamilovala. A pak začaly chodit první zakázky. Fotila jsem děti, rodiny, fotila jsem svatby s jejich úžasnou atmosférou. Postupně tento můj zájem začal převažovat nad vším. Prolínalo se v něm totiž vše, co mě doposud zajímalo – kreativita, práce s barvami, kompozice, práce s dětmi, vše, dříve možná na první pohled do sebe neslučitelné, do sebe začalo zapadat. 
Nyní se fotografování věnuji již 9 let. Fotografuji svatby, děti od narození až po dospělost, portréty, glamour fotografie, rodinné fotografie a další. Každá zakázka je pro mě jedinečná, nemám ráda focení, jak na běžícím páse, ale ráda každé zakázce, každé fotce věnuji potřebný čas a přípravu. 
Ať již máte zájem o fotografie jakéhokoliv druhu, je pro mě velmi důležité, aby jste si focení co nejvíce užili, aby veškeré focení probíhalo v uvolněné atmosféře a aby jste z výsledných fotografií měli maximální radost. 
 
Těším se na Vás. 🙂
 
 
Close Menu