Kdy je vhodný čas na focení s bříškem

Ideální doba na těhotenské focení je zhruba v 7.-8. měsíci těhotenství, kdy se maminky cítí většinou relativně dobře, ale bříško už je pěkně vidět. Většinou je dobré objednat si termín focení asi měsíc dopředu. Pokud ale chcete mít jistotu volného termínu, nebojte se zavolat nebo napsat dříve.

Jak fotografování probíhá

Focení může probíhat jak v ateliéru, vhodném interiéru, tak i venku. Samotné focení trvá zhruba hodinu. Můžete se nechat vyfotit jen sama nebo s partnerem. Můžeme vyfotit detaily bříška nebo jen portréty ve vašich oblíbených šatech. 

Jak se na focení připravit

V ateliéru máte k dispozici na půjčení látky, stužku na zavázání mašličky přes bříško, rámeček na fotku z ultrazvuku a další. Oblečení a další detaily ladím s každou maminkou individuálně. Příliš výrazné vzory nebo veliké obrázky na oblečení působí rušivě, ale jinak jsou možnosti, co si na těhotenské focení vzít opravdu široké. Je potřeba přizpůsobit oblečení tomu, zda fotíme venku, nebo v ateliéru. Ale hlavní věc je, abyste se při focení cítila dobře. 

Vizážistka

K focení si můžete přiobjednat také foto make-up od vizážistky. Objednávejte prosím již při rezervaci termínu. 

Předání fotografií​

Zpracování fotografií obvykle trvá 3-4 týdny. Po této době obdržíte odkaz k webové galerii, ke které máte přístup pouze vy. Zde najdete nejen veškeré upravené fotografie, ale také máte možnost shlédnout fotografie, které se již do Vašeho balíčku nevešly. Tyto fotografie navíc, jsou jen ve formě náhledu (jsou v nízkém rozlišení a opatřeny vodoznakem). Nabízím Vám tak možnost doobjednat si případně fotografie navíc, aby Vám tak neunikl žádný, pro Vás důležitý snímek. Fotografie k balíčku navíc stojí 100kč. 

Upravené fotografie v plném rozlišení můžete obdržet na CD, prostřednictvím emailu nebo si je nechat nahrát na Váš flash disk, případně si přiobjednat nový (450kč).

SLEVA 10% na tisk fotografií​

Vyberte si formát fotografií a provedení jaké Vám vyhovuje, na tisk fotografií máte k balíčku 10% slevu.

Close Menu