Tato oblast focení se velice úzce prolíná s focením dětí. Může se ale jednat také o focení dospělých sourozenců, nebo například prarodičů s vnoučaty případně s kýmkoliv nám blízkým, se kterým si chceme pořídit společné fotografie.

Jak fotografování probíhá

Nejprve je třeba objednat si termín fotografování. To můžete učinit telefonicky nebo emailem. 

Také je třeba dohodnout, KDE bude focení probíhat, případně doladit styl oblékání a celého fotografování. Výběr oblečení je v tomto případě obzvláště důležitý.

Fotografování venku

Dobu fotografování je nutné přizpůsobit světelným podmínkám. Proto je dobré, když se již během telefonické domluvy dojedná, zda bude fotografování probíhat venku v přírodě nebo například v ateliéru. Fotografování venku se hodí jak pro lifestyle fotografie, tak pro portréty. Pokud je škaredé počasí, lze fotografování přesunout do ateliéru nebo na jiný termín. 

Fotografování v ateliéru

Výhodou je stálost osvětlení a různá fotopozadí. Toto fotografování je vhodné spíše pro rodinné portréty. 

Co si vzít na sebe?

Vhodně zvolené oblečení je opravdu důležité. Obzvláště pokud se fotí celá rodina, je dobré zvolit si jednotný styl. Jste spíš sportovní typ, nebo máte raději společenské oblečení? Nebráním se i veselejším nápadům, proč nefotit všechny v kostkovaném pyžamu, nebo v tričkách pastelových barev? Nebo stejné tylové sukýnky pro maminku a dcerku? Udělejme společně Vaše fotky něčím výjimečné. 

I na oblečení je dobré domluvit se předem, připravím pro Vás to správné fotopozadí.

Nezapomeňte si ke svému oblečení přinést také vhodnou obuv!

Co NE

Pokud to není záměr, vyvarujte se příliš strakatého oblečení a triček s velikými obrázky. Ráda s Vámi před focením proberu veškeré podrobnosti a nejasnosti, co se výběru oblečení týče, aby výsledek nepůsobil rušivě.

Předání fotografií

Zpracování fotografií obvykle trvá 3-4 týdny. Po této době obdržíte odkaz k webové galerii, ke které máte přístup pouze vy. Zde najdete nejen veškeré upravené fotografie, ale také máte možnost shlédnout fotografie, které se již do Vašeho balíčku nevešly. Tyto fotografie navíc, jsou jen ve formě náhledu (jsou v nízkém rozlišení a opatřeny vodoznakem). Nabízím Vám tak možnost doobjednat si případně fotografie navíc, aby Vám tak neunikl žádný, pro Vás důležitý snímek. Fotografie k balíčku navíc stojí 100kč. 

Upravené fotografie v plném rozlišení můžete obdržet na CD, prostřednictvím emailu nebo si je nechat nahrát na Váš flash disk, případně si přiobjednat nový (450kč).

SLEVA 10% na tisk fotografií​

Vyberte si formát fotografií a provedení jaké Vám vyhovuje, na tisk fotografií máte k balíčku 10% slevu.

Close Menu